Kefil şartı sunmadan kredi veren bankalar gösterecek kefili olmayan vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için tercih ediliyor. Biz de bu yazımızda kefil göstermeden de kredi çekmenin yollarından bahsedeceğiz.

Denizbank ile Kefilsiz Kredi Kullanmak

Denizbank kefilsiz kredi kullanmak isteyenler kişilerin öncelikle kredi notu yüksek olmalıdır. Kredi notunuzun iyi olarak değerlendirilmesi için 1400 civarı bir notunuzun olması gerekmektedir. Kredi notunuzun yüksek olmasının yanı sıra yüksek gelir düzeyinizin olması da kefiliniz olmasa dahi kredi alma şansınızı yükseltecektir. Üzerinize kayıtlı tapusu bulunan bir gayrimenkul ve bu gayrimenkulden elde edilen bir gelir varsa, bunların belirtilmesi kredinize olumlu yanıt almanıza fayda sağlayacaktır.

Hesaplamalara örnek verecek olursak;

 • 10 bin TL tutarında krediyi, 12 ay vade ile, yüzde 1.65 faiz oranı ile, 944 TL taksit ödeyerek çekebilirsiniz.
 • 10 bin TL tutarında krediyi, 24 ay vade ile, yüzde 1.72 faiz oranı ile, 533 TL taksit ödeyerek çekebilirsiniz.
 • 10 bin TL tutarında krediyi, 36 ay vade ile, yüzde 1.78 faiz oranı ile, 401 TL taksit ödeyerek çekebilirsiniz.
 • 10 bin TL tutarında krediyi, 48 ay vade ile, yüzde 1.78 faiz oranı ile, 355 TL taksit ödeyerek çekebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Finansbank ile Gelir Belgesiz Kredi Almanın Yolları Nelerdir?

Finansbank gelir belgesiz kredi almak isteyenlerin iki farklı alternatifi bulunuyor. Bunlardan birincisi ek hesap açmak ikincisi ise online kredi fırsatından faydalanmak. Ek hesap açarak kredi kullanmak isteyen kişiler, QNB Finansbank hesabı olmasa dahi, 0850 222 0 900 numaralı  müşteri hizmetlerini arayarak, T.C. kimlik numara bilgisi ve kredi kartı numara bilgisini paylaşarak, kredi talebinde bulunduğunu belirtmelidirler. Adınıza böylece işletim ücreti alınmadan hesap açılmış olacak. Açılan bu hesapla birlikte hesabınıza yaklaşık 3 bin TL nakit para yatırılmış oluyor.

Online olarak başvuru yaptığınız takdirde yine sizden evrak, imza, kefil talep edilmiyor. Böylece bankada sıra beklemeden anında kredi kullanma fırsatını elde ediyorsunuz. Bu fırsattan yararlanmak için Finansbank’ın resmi internet sitesine giderek krediler sekmesine gelin ve hemen başvur butonuna tıklayın. Dilerseniz aynı işlemi Finansbank’ın App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz olarak bulabileceğiniz mobil uygulaması üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkün.

Hesaplamalara örnek verecek olursak,

 • 30.000 TL krediyi 48 ay vade ve yüzde 1,14 faiz oranı ile, 857 TL aylık taksit ödeyerek çekebilirsiniz.
 • 20.000 TL krediyi 48 ay vade ve yüzde 1,25 faiz oranı ile, 670 TL aylık taksit ödeyerek çekebilirsiniz.

Odeabank ile Gelir Belgesiz Kredi Kullanmak

Odeabank gelir belgesiz kredi isteyenler vatandaşlar her türlü ihtiyaçları için yüzde 0,99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Bu fırsattan faydalanmak isteyenlerin kredi kullanabileceği tutar en fazla 15 bin TL’dir. 15 bin TL üzeri kredi taleplerinde gelir belgesi talep edilecektir.

 • 3 bin TL kredi çekecekseniz, 12 ay vade ile, yüzde 0,99 faiz oranı ile, aylık 270 TL taksit ödeyerek çekebilirsiniz.
 • 10 bin TL kredi çekecekseniz, 36 ay vade ile, yüzde 1,29 faiz oranı ile, aylık 364 TL taksit ödeyerek çekebilirsiniz.
 • 30 bin TL kredi çekecekseniz, 36 ay vade ile, yüzde 1,29 faiz oranı ile, aylık 1.093 TL taksit ödeyerek çekebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kredi Kullanmak için Alternatif Bankalar Hangileridir?

Yukarıda bahsedilen bankalara ilaveten aşağıda yer alan kredi notu düşüklere kredi veren bankalar aracılığı ile de kefile gerek kalmadan kredi kullanabilirsiniz.

 • Burgan Bank
 • N Kolay Kredi
 • Fibabanka