Kredi çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İstediğiniz an kredi çekmek için Denizbank sizlere muhteşem bir fırsat yaratıyor. Kredi ihtiyaçlarınızı anında gerçekleştiren Denizbank kullanıcılarından büyük beğeni alıyor. Üstelik Denizbank sms ile kredi başvurunuzu yaparken kefilde gerekmiyor. Üstelik bu avantajlı kredi başvurunuz için gerekenler ise sadece nüfuz cüzdanı aslı ve fotokopisidir. Denizbank bu avantajlı ve çok kolay kredi imkanına müşterilerine sunarken bir o kadar da düşük faizle kredi veriyor. Peki kredi başvurusunu nasıl yapacaksınız? Nelere dikkat etmelisiniz? Herkese kredi veriliyor mu?

Denizbank SMS İle Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Edilecekler

Kredi başvurunuzu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır.

– Kredi başvurunuzu yapmak için cep telefonunuzun SMS bölümüne gelip, KREDİM yazarak T.C. Kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz kredi başvurunuz için yeterli olacaktır.

– Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra en az 5 dakika beklemelisiniz. 5 dakika dolduktan sonra cep telefonunuza gelen geri bildirim mesajı ile kredinizin onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi alacaksınız.

– Başvurunuz olumlu karşılandıktan sonra krediniz için gereken ödeme planı da sms olarak telefonunuza gönderilir.

– Başvurunuzun olumlu olduğuna emin olduktan sonra yapmanız gereken nüfus cüzdanınız ve nüfuz cüzdanı fotokopiniz ile size en yakın olan Denizbank şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

– Eğer onay SMS’i gelmediyse Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi durumunuzun olumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

– Kredi çekerken dikkat etmeniz gereken bir diğer durum ise Denizbank gerekli gördüğü yerde evrak ve kefil talep edebilmektedir. Denizbank bu hakkı kendinde bulundurur.

DenizBank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS Kredi Özellikleri Nelerdir?

Denizbank sms kredinini birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri sayacak olursak;

– Almış olduğunuz krediyi 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Böylelikle 4 sene de kredinizi uzatabiliyorsunuz.

– Denizbank sms kredinizi 55.000 TL‘ye kadar çekebilirsiniz. Üst limiti 55.000 TL olan kredinizin daha yüksek miktar da çekme şansı bulunmuyor.

– Sms ile kredi başvurunuzda sizden ek bir evrak veya kefil talep edilmiyor. Böylelikle kefilsiz bir şekilde kredinizi rahatlıkla çekebiliyorsunuz.

Denizbank Başka Kimlere Kredi Vermektedir?

Denizbank diğer meslek dalları ile ilgilenen kişilere de kredi vermektedir. 80.000 TL’ye kadar Esnaf kredisi sunan Denizbank esnaflara da çok avantajlı kredi teklifleri sunabilmektedir. Üstelik bu esnaf kredisini de esnaflar çok kolay bir şekilde sms ile başvuru yapabiliyor. Esnaf kredisi için başvuru yapmak için cep telefonunuzun SMS kısmına gelip, ESNAF yazıp bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı yazıp bir boşluk bırakıp, 3280‘e göndermeniz kredi başvurunuz için yeterli olacaktır.

Denizbank’ın bir diğer kredi verdiği kişiler ise kadın girişimcilerdir. Kadın girişimcileri de tam destekleyen Denizbank, 80.000 TL‘ye kadar kadın girişimcilere kredi imkanı tanımaktadır. Kadın girişimci kredisinden yararlanmak için cep telefonunuzun SMS bölümüne gelip GIRISIMCI yazıp bir boşluk bırakıp, T.C. Kimlik Numaranızı yazıp 3280‘e göndermeniz kredi başvurunuz için yeterli olacaktır. Kredi başvurularınız yine size tekrardan gelecek olan sms ile olumlu olup olmadığı yazılacaktır. Eğer SMS ile gelen bilgi olumlu olduğuna dair bir bilgi ise, en yakın Denizbank şubesine gidip kredinizi çekebilirsiniz. Kredinizi çekmeniz için tek yapmanız gereken ise nüfuz cüzdanınızın aslı ve fotokopisini yanında bulundurmanız.